CBV výrobky z nerezu, zámečnické a obráběcí práce Chotěboř

Nerezové výrobky a obchodní zboží dodávané společností CBV sdružení podnikatelů, kterou založili 30.11.1990 pánové Coufal, Balada a Vosecký, je určeno hlavně pro potřeby potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu.

Výrobky z nerezu uvedené v katalogu jsou vyráběny standardně. Po dohodě lze objednat atypické výrobky, různé odchylky od normy, nebo katalogu. Dále je možná výroba dle dokumentace zákazníka.

Materiály jsou použity standardně DIN 1.4301. Po dohodě lze dodávat i například: DIN 1.4404, 1.4541, 1.4571.

Výrobky z nerezu

Nabízíme celou řadu nerezových produktů a to jak z hlediska designu tak z hlediska kvality. Výrobky z nerezu lze přizpůsobit aktuálnímu projektu zákazníka.

Jsme schopni pružně reagovat na poptávku trhu a přání zákazníka. Výrobky z nerezu jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Vyrábíme nerezové objímky, třmeny, redukce, záslepky, T-kusy varné, potrubní kříže, regulační ventily, zpětné klapky, vzorkovací kohouty, příruby, Armatury typu „G“.

Dále se zabýváme prodejem nerezových materiálů jako jsou šroubení přivařovací, matice, zavírací klapky přímé, kohout kulový, průhledítka, kolena, hadicové nástavce, rozdvojky, univerzální klíče, stopkové a ruční kartáče.

 

Všechny naše výrobky z nerezu splňují přísné hygienické normy potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu.